Dagelijks werken zo’n 55 enthousiaste en vakbekwame medewerkers op de weg en op kantoor voor onze trouwe opdrachtgevers. Uw logistieke vraag krijgt de persoonlijke aandacht die u nodig heeft. Samen vinden we de beste transportoplossing!

Neem vrijblijvend contact met op voor een persoonlijk gesprek.


Wij zijn te bereiken onder het volgende telefoonnummer:

Tel:+31(0)346-211665

U krijgt dan direct onze planners te spreken of zij verwijzen u door naar de juiste persoon.

Frans Baltussen

Directeur-eigenaar frans@vandehoef.nl

Gert-Job Knoop

Operationeel Manager Gert-Job@vandehoef.nl

John de Gier

Bedrijfsleider john@vandehoef.nl

Arend Steunenberg

Hoofd planning arend@vandehoef.nl

Andre van Dokkum

Planner Benelux andre@vandehoef.nl

Jonny van den Brink

Planner Benelux-Duitsland Jonny@vandehoef.nl

Gerda Nagtegaal

Boekhouding gerda@vandehoef.nl

Silvia van Es

Administratie silvia@vandehoef.nl