Wij zijn te bereiken onder het volgende telefoonnummer:

Tel:+31(0)346-211665

U krijgt dan direct onze planners te spreken of zij verwijzen u door naar de juiste persoon.

Directie

Frans Baltussen

Directeur-eigenaar frans@vandehoef.nl

Martijn Kalisvaart

Transport manager martijn@vandehoef.nl

Gert-Job Knoop

Manager personeelszaken gert-job@vandehoef.nl

John de Gier

Bedrijfsleider john@vandehoef.nl

Planning

John (Jonny) van de Brink

Planning planning@vandehoef.nl

Arend Steunenberg

Planning planning@vandehoef.nl

Andre van Dokkum

Planning planning@vandehoef.nl

Brenda van Hoogenvest

Planning planning@vandehoef.nl

Administratie

Wilma van de Hoef

Financieel manager wilma@vandehoef.nl

Silvia van Es

Administratie silvia@vandehoef.nl

Chantal Vermeulen

Administratie chantal@vandehoef.nl

Werkplaats

Herman Voskuil

Chef werkplaats herman@vandehoef.nl